Swampdeer TK HD 4-16x44 AOE HK Tüfek Dürbünü
Stok Kodu
swamp-tk-hd-4-16x44
Garanti Süresi
12 Ay
* 451,07 TL den başlayan taksitlerle!
4.313,00 TL
Havale / EFT
4.097,35 TL (%5,00 havale indirimi)
Hızlı GönderiAynı gün kargoya verilir.
Üretici: Swampdeer Optics
Marka: Swampdeer
Model: TK HD
Zoom Aralığı: 4-16x
Ön Mercek Çapı: 44 mm
Boğaz Çapı: 25,4 mm - 1 inç
Artıkıl Tipi: Mildot (görselde belirtilmiştir)
Artıkıl Aydınlatma: Yeşil ve kırmızı
Paralaks: Önden
Klik Değeri: 1/4 moa
Taretler: Kilitli
Göz Kurtarma: 80-90 mm
Uzunluk: 320 mm
Ağırlık: 480 gr
Paket İçeriği: Lens kapakları, güneşlik, 22 mm dürbün montaj ayağı cr2032 pil ve temizleme bezi